Konya İnternet Sitesi 01.07.2019 · 1921

Coder Ofis olarak Konya'da internet sitesi konusunda profesyonel işler yapıyoruz. Konyada olmamıza rağmen tüm türkiyeye iş yapıyoruz. Ülke dışından da bize başvuran birkaç firma için internet sitesi yapma ve olan sistemi daha kullanışlı hale getirme işleri de yaptık. Genel olarak hizmet verdiğimiz yerleşim merkezi tabikide Konya, çünkü burada müşterilerimizle daha yakından irtibata geçebiliyor, daha fazla çevre edinmiş oluyoruz. Özellikle Konya da internet sitesini yapan çok fazla firma olamamasından ötürü biz bir adım öndeyiz. Aslına bakarsanız piyasada çok fazla reklam ajansı, matbaa ve web sitesi yapan firma var, ama temeline inip işlerin kalitesine baktığınız zaman bu sayı çokça azalmakta. Konyada internet sitesi yapmamıza rağmen istanbul piyasasında yer alan birçok büyük firma ile de rekabet halindeyiz. Coder Ofis olarak aslen biz rakip olarak kendimizi görüyoruz, dışarı piyasada yapılan işler her zaman kaliteli değil, hatta büyük bir çoğunluğu, biz bu durumda onları kötü görmüyoruz ama! Biz yaptığımız işi mesleğimizi daha ne kadar iyisi olabilir? En mükemmeli nasıl yakalarız olarak bakıyoruz. Biz kendi potansiyelimizi fark ettik! Artık merakımız daha ne kadar iyi olabiliriz?

Ekip olarak uzman bir kadro ile iş yapıyoruz. Konya da internet sitesi yaptırmak isteyen firmalarla bire birde irtibata geçerek çay içmeye gidiyoruz, yeri geliyor müşterilerimizi ofisimize davet edip burada referanslarımızdan da göstererek daha somut bir şekilde yardımcı oluyoruz. 

Konya da internet sitesi yapmak biraz zordur. Yaptığımız iş konusunda uzman insan çok fazla olmadığı için ekip arkadşı bulmakta zorluk çekiyoruz. Ondan ziyade insanlara internet sitesinin önemini anlatmak biraz zor. Bu sorunu şehirle bağdaştırmadan tüm heryere de genelleyebiliriz. Biz konya da hitap ettiğimiz kesim olarak seçkin insanlarla çalışıyoruz. Reklamın önemini bilen, internet sayesinde neler yapılabileceğinin farkında olan nadide insanlarla çalışıyoruz. Yılların getirdiği tecrübe sayesinde müşterilerimize de kaliteli hizmeti sunabiliyoruz. Şükürler olsun müşterilerimizi üzmeden memnun ederek çalışıyoruz.