SEO Nedir? 05.07.2019 · 1534

SEO ne içindir, ne anlama gelir, amacı nedir, SEO yapıldığında nasıl bir değişim olur, gibi web sitesi yaptırmak isteyen insanın sorduğu klasik sorulardandır. SEO'nun anlamı yani Search Engine Optimization demek insanların internet üzerinden araştırmak istedikleri bilgi, alısveriş, ticaret vs. birçok şeyleri arama motorlarından çıkan sonuçların ilk sayfaya çıkarması SEO sayesinde olmaktadır. Biz Coder Ofis Yazılım Şirketi olarak Konya'da Web Yazılım ve Tasarımını yaparak sizlere bunları sağlıyoruz.

 Web sitesi yaptırmak isteyen insanlarda platformunun ilk başta çıkmasını ister. Bu durumda SEO'nun devreye girebilmesi için yapılması gereken;

  1. SİTENİN İÇERİĞİ:

İçerik olabildikçe özgün ve olabildiğince yoğun olmalıdır ki siteniz ilk sayfaya çıkabilsin insanlarda sitenize ulaşabilsin. bunun için içerik özgün, göze çarpıcı, etkileyici, gözü yormayan bir site olmalıdır. Bunu size sağlamak için Konya'da Coder Ofis Yazılım Şirketi olarak uzman kadromuzla beraber size en iyi siteyi yapmaktayız. Bu sayede bütün tasarım ve yazılım birleşince sitenize tıklanma sağlıyor ve siteniz ilk sayfaya çıkma hakkı kazanıyor. Sayfanız çıkartıyorsak eğer sitenizin hakkını tam anlamıyla vermiş oluyoruz.

  2. WEB TASARIMI:    

Siteniz arama motorlarında ilk sayfaya çıktığı zaman insanların sitenize olan güveni artmaktadır. Bunun yanısıra sitenizin reklamı en üst çerçeve içerisinde oluyor. sürekli ilk sayfada olmak için sürekli güncel olmalı ve siteniz yeni tasarımlara açık olmalıdır. Tasarımlarıızı Coder Ofis Yazılım Hizmetleri olarak size en yeni özgün tasarımı yapıyoruz.